Najlepszy serwis z audiobookami w Polsce

Miłość do literatury potrafi przytłoczyć. Zwłaszcza ilością miejsca, potrzebnego, aby pomieścić wszystkie ukochane woluminy. O rozstaniach nie ma mowy, a każda pozycja musi zostać odpowiednio wyeksponowana. Kiedy szafki i półki trzeszczą już od nadmiaru wrażeń, pora na przedefiniowanie pewnych zasad. Inaczej popłyniemy z nurtem wylewających się zewsząd stron. Gdyby tylko dało się pogodzić tę miłość i ograniczoną przestrzeń…

Dlaczego właśnie audiobooki?

Odpowiedzią na powyższe dylematy może być tylko i wyłącznie Storytel. Największy i najlepszy serwis z audiobookami w Polsce, oferuje nieograniczone wręcz możliwości. Jego zasoby są ogromne, ilość udostępnionych propozycji wydawniczych trudno zliczyć, a co najlepsze – wszystkie te dobra są dostępne od ręki, bez czekania na kuriera czy błądzenia po księgarnianych półkach w poszukiwaniu swojego białego kruka.

Serwis z audiobookami

Wygoda to rzecz niezwykła. Docenia ją każdy, kto miał z nią do czynienia choćby raz w życiu. Audiobooki stanowią wygodne oblicze czytelnictwa, do którego, statystycznie, wielu z nas ma ambiwalentny stosunek. Wybierając konkretną pozycję, kierujemy się własnymi upodobaniami, poleceniem znajomych czy zasłyszanymi opiniami. Chcąc zabłysnąć w towarzystwie, pewnych książek po prostu nie wypada nie znać. Oswajanie się z taką formą czytania jest bardzo proste, szybkie i przyjemne, dzięki czemu szybko wyrabia się nawyk. Ani się obejrzeć, kiedy na liście przesłuchanych publikacji rośnie dumny stosik. Czytanie uzależnia, a jego forma to tylko rzecz umowna.

Czy Storytel faktycznie przoduje?

Czytanie poprzez słuchanie oferuje w tej chwili coraz więcej serwisów. Każdy z nich ma swoje atuty i wiele do zaoferowania, jednak to Storytel może się poszczycić najbardziej rozbudowaną bazą pozycji i rewelacyjną, intuicyjną aplikacją. Rozwój platformy widać gołym okiem, a nowe umowy podpisywane z coraz to poczytniejszymi autorami pojawiają się każdego dnia, dostarczając czytelnikom niewyczerpywalnego źródła inspiracji. Tworzenie wirtualnych półek jeszcze nigdy nie było tak satysfakcjonujące i proste.

Olbrzymie znaczenie ma także podejście do samego użytkownika. Twórcy Storytel znają wartość swojego dzieła, dlatego bez problemu udostępniają każdemu możliwość bezpłatnych, próbnych testów przez okres 14 dni. Po tym czasie sami decydujemy czy taka współpraca ma w naszym przypadku sens, a miesięczny koszt jest mniejszy, niż cena jednej, drukowanej książki. Ekologia, ekonomia i spryt w jednym – raczej ciężko z tym polemizować.

Wspomniana wygoda i komfort w korzystaniu z platformy Storytel są w zasadzie bezsprzeczne. Świetnie przemyślana aplikacja daje możliwość czytania w każdym miejscu na świecie, nawet bez podpięcia do sieci. Jedyne, czego potrzebujemy, to otwarty umysł, chwila wolnego czasu i słuchawki, by w pełni niezależnie cieszyć się tą formą obcowania z literackim światem. A domowe półki wreszcie odetchną, kiedy zamiast kolejnej, ciężkiej książki, postawimy na nich delikatną paprotkę.

Dodaj komentarz