W jakich wnętrzach najlepiej sprawdzą się drzwi z przeszkleniem?
Drzwi z przeszkleniami znajdą zastosowanie w każdym domowym wnętrzu. Nie tylko umożliwią swobodny przepływ światła pomiędzy pomieszczeniami, ale też ozdobią aranżacje utworzonymi z przeszkleń wzorami. Odpowiednie szyby zapewnią zaś domownikom intymność i bezpieczeństwo podczas użytkowania.
Wnętrze wyposażone w przeszklone skrzydła nabierze lekkości. Takie rozwiązanie sprawdzi się w domowym biurze. Drzwi Porta VERTE HOME skutecznie wydzielą poszczególne strefy nie przytłaczając przy tym wnętrz. Dzięki delikatnej formie stworzą sprzyjającą pracy aurę. Designerskie przeszklenia udekorowane paskami z przezroczystego szkła zachwycą swoim urokiem. Czarna klamka będzie natomiast nowoczesnym akcentem i podkreśli panujący we wnętrzu styl.
Dzienne światło rozjaśni salon i wprowadzi przyjemny klimat. Aby promienie słońca przemykały do wnętrza jeszcze swobodniej, w tej części domu warto postawić na maksymalnie duże przeszklenia. Mleczna szyba fornirowanych drzwi Natura GRANDE przepuści światło, optycznie powiększając przestrzeń. Pokrycie okleiną z naturalnego drewna doda zaś całości wyrazistej urody. Skrzydła będą idealnie współgrały z zielenią kwiatów czy meblami w jasnych tonacjach.
W drzwiach stosuje się szyby w różnych rozmiarach zależnie od specyfiki pomieszczeń. W łazience najlepszym rozwiązaniem będzie niewielkie, matowe przeszklenie jak np. w drzwiach Natura IMPRESS. Zapewni ono użytkownikom intymność, będąc jednocześnie praktycznym wykończeniem drzwi – widoczne z zewnątrz zapalone światło wskaże, że łazienka jest zajęta.
Drzwi z przeszkleniem sprawdzą się również w niewielkich pomieszczeniach jak np. schowki czy wiatrołapy. Skrzydła Porta KONCEPT nie tylko je rozświetlą i optycznie powiększą, ale też ozdobią pięknymi, geometrycznymi przeszkleniami. Oprócz funkcjonalności, będą też trwałym rozwiązaniem. Zawdzięczają to solidnej, ramiakowej konstrukcji i wyposażeniu w hartowane, grube szyby. Ich rozbicie jest praktycznie niemożliwe, ale jeśli się zdarzy szkło rozpada się na małe kawałki o tępych krawędziach, co zmniejsza ryzyko zranienia się.