Szukasz idealnego gadżetu reklamowego? Wypróbuj parasole z nadrukiem!

Gadżet promocyjny powinien dobrze się prezentować oraz spełniać funkcje praktyczne. Jednym z użytecznych upominków dla potencjalnych klientów są parasole reklamowe z logo firmy. Ten prezent z pewnością nie spocznie na dnie szafy – parasol przyda się w słońcu i deszczu, a do tego skutecznie wypromuje wizerunek przedsiębiorstwa. Sprawdź, jak wiele zalet ma ten oryginalny gadżet.

Elegancki prezent dla klienta i współpracownika

Kto nie lubi dostawać prezentów? Parasole reklamowe to doskonały pomysł na upominek dla każdego – od potencjalnego klienta, poprzez współpracownika, aż po ważnego kontrahenta. Osoby korzystające z usług firmy z pewnością docenią praktyczny prezent i wielokrotnie skorzystają z parasolki, co zapewni przedsiębiorstwu rewelacyjną reklamę. Elegancki parasol można wręczyć partnerowi biznesowemu – taki upominek sprzyja budowaniu pozytywnych relacji, a drobne gesty często rozpoczynają długofalową i owocną współpracę.

Rodzaje parasoli reklamowych

Parasole reklamowe przyjmują różne rozmiary, kolory i wzory. Firma może wykorzystać ten gadżet jako swoją wizytówkę – warto wybrać model, który nawiązuje do logo przedsiębiorstwa lub w pewien sposób koresponduje z charakterem marki.

Dużą popularnością cieszą się:

  • parasole automatyczne,
  • parasole składane,
  • parasole odblaskowe,
  • parasole korkowe,
  • parasole z drewnianą rączką.

Przedsiębiorstwa najczęściej wybierają klasyczne parasolki, jednak firmy, które chcą się wyróżnić, mogą zainwestować w efektowne parasole plażowe lub samochodowe. Możliwości personalizacji są na tyle szerokie, że każdy znajdzie propozycję dopasowaną do swoich wymagań.

Jak stworzyć personalizowany parasol?

Na co zwrócić uwagę, wybierając personalizowane parasole reklamowe? Warto znaleźć kolor, który dobrze współgra z charakterem marki oraz postawić na odpowiedni materiał – może on być ekonomiczny lub efektowny. Dobrym pomysłem będzie inwestycja w parasolki z firmowym nadrukiem. Znakowanie wykonuje się w różnych miejscach, jednak najczęściej znajduje się ono na podszyciu. Eleganckie parasole dla kontrahentów mogą zawierać estetyczny grawer na uchwycie. Logo najlepiej jest zamieścić tam, gdzie będzie dobrze widoczne, a elementy graficzne należy połączyć z kolorystyką materiału w taki sposób, by gadżet jednoznacznie kojarzył się z konkretną marką, co znacznie zwiększy potencjał reklamowy parasolki.

Skuteczna reklama Twojego przedsiębiorstwa

Personalizowane parasole to doskonałe narzędzie marketingowe – ich podszycie w całości może stanowić powierzchnię reklamową. To doskonały sposób na promocję marki o każdej porze roku – latem, gdy klienci chronią głowę przed słońcem, deszczową wiosną i jesienią oraz zimą, kiedy parasolka osłania przed śniegiem. Taki gadżet jest często wykorzystywany, wyjątkowo dobrze eksponuje logo i skutecznie promuje markę. Parasole reklamowe przypadną do gustu kobietom i mężczyznom, osobom starszym, a nawet młodzieży – praktycznie każdy klient korzysta z parasolki, dlatego ten użyteczny upominek spodoba się wszystkim obdarowanym.

Dodaj komentarz