Producent opakowań z tektury falistej – co można znaleźć w jego ofercie?

Tektura falista to materiał, który jest wytrzymały, dzięki czemu znajduje szerokie zastosowanie w gospodarce i handlu. Na rynku dostępne są różnego rodzaju opakowania, które ułatwiają prowadzenie sklepów internetowych czy magazynów.

Jakie są rodzaje tektury falistej?

Tektura falista występuje w wielu rodzajach, ale dwa z nich są najbardziej popularne i najczęściej wykorzystywane. Producent opakowań z tekstury falistej bardzo często wykorzystuje tekturę dwuwarstwową i trzywarstwową. Dzięki nim produkowane są opakowania, które zastosowanie znajdują w codziennym życiu. Opakowania z tych rodzajów tektur są wykorzystywane przez firmy kurierskie, a także w magazynach i hurtowniach. Trzywarstwowa tekstura jest również wykorzystywana do produkcji przekładek, przydatnych w czasie pakowania kruchych materiałów. Jest powszechnie stosowana w budownictwie nie tylko jako element zabezpieczający.

Wśród rodzajów tektury falistej wyróżniamy również 5-warstwową i 7-warstwową. Zastosowanie faktury falistej jest różne. Wykorzystywana jest jako materiał do owijania łatwo tłukących się przedmiotów, a także jako materiał zabezpieczający podłogi w trakcie remontu. Sprawdza się we wszelkiego rodzaju pracach plastycznych, jak i jako opakowania do wysyłki paczek.

Rodzaje opakowań z tektury falistej

Jednymi z najpopularniejszych rodzajów opakowań z tektury falistą są kartony klapowe. Wykorzystywane są do pakowania dużych i małych oraz wrażliwych, ciężkich i lekkich przedmiotów. Znajdują zastosowanie zarówno w firmach kurierskich, jak i na halach czy w magazynach. Poza tym z tektury falistej tworzy się opakowania, które są już gotowe do postawienia na półkę. Dzięki nim można w elegancki i estetyczny sposobów wyeksponować towary.

Niezastąpionym materiałem do pakowania i transportu produktów są wykroje tekturowe. Mogą być wykorzystywane jako przykrycia palet, przekładki między paletami czy osłony opakowań wielorazowych. Poza tym w ofercie producentów opakowań znaleźć można także opakowania wielkoformatowe, tłoczone, teleskopowe, handlowe, wysyłkowe.

Dodaj komentarz