Jakie stroje kąpielowe są modne w sezonie wiosna-lato 2022

Strój kąpielowy powinien być skrojony przede wszystkim na miarę naszej sylwetki, jednak nie bez znaczenia pozostają także wszelkiej maści dekory i zdobienia, które są mocno osadzone w trendach. W tym roku modne kostiumy kąpielowe 2022 to przede wszystkim te, które są dobrane do nas – na topie są zarówno stroje jednoczęściowe, jak i dwuczęściowe. Projektanci mocno lansują także wszelkiej maści geometryczne zdobienia. Coś dla siebie znajdą fanki klasyki, ale równie zadowolone będą także amatorki odważniejszych kolorów. Sprawdźmy jakie stroje kąpielowe są najmodniejsze w 2022 roku.

Modne kostiumy kąpielowe 2022 – postaw na moc pasteli

Wśród modnych strojów kąpielowych 2022 bardzo mocno wyróżniają się pastelowe modele. Wśród nich rządzi między innymi kolor bananowy oraz brzoskwiniowy, ale równie dobrze radzi sobie liliowy czy też miętowy oraz błękit. Nowością w kolorystycznych trendach jest kolor szałwiowy. Można z powodzeniem powiedzieć, że mocno zawrócił on w głowie światowej sławy projektantom i radzi sobie na wybiegach bardzo dobrze.

Pasuje do kobiet w każdym wieku i można śmiało stawiać na niego zarówno w wersji jednoczęściowej, jak i dwuczęściowej. Jakie pastelowe stroje kąpielowe się wyróżniają jeśli chodzi o krój? Na pewno najmodniejsze się proste. Można śmiało zrezygnować więc z różnego rodzaju zdobień typu koronki czy też falbanki. Pamiętajmy o tym, że klasyka gatunku zawsze się obroni.

Modne stroje kąpielowe 2022 – modele jednoczęściowe i dwuczęściowe

Dobra wiadomość dla każdej kobiety – w tegorocznych trendach mocno osadzone są zarówno modele jednoczęściowe jak i dwuczęściowe. Te pierwsze nie były widziane od dość dawna, więc tym więcej radości ta informacja sprawi ich fankom. Co ważne, można śmiało zaszaleć kolorystycznie, jak również pod względem wzorów. Oznacza to, że na topie są zarówno kroje klasyczne, jak również stawiające na różnej maści falbanki czy też asymetryczne wcięcia, które podkreślają atuty sylwetki. Można pobawić się formą i konwencją – w końcu mamy lato.

Modne stroje kąpielowe 2022 – wielki powrót do lat 70.

Wielki powrót do lat 70. jest bardzo mocno widoczny wśród modnych strojów kąpielowych 2022. Można wyróżnić w nich różnej maści printy, a wśród nich szalone flower power, które jest swoistą wizytówką tamtejszych trendów. Nie bez znaczenia pozostają także kolory ziemi, które lansują projektanci, ale możemy śmiało stawiać także na jaskrawe desenie. Moda plażowa lato 2022 bardzo mocno je lansuje.

Dodaj komentarz