Złote Tarasy pełne tajemnic

Już w najbliższą niedzielę 12 maja od 15:30 do 18:30 w Złotych Tarasach odbędą się Złote Tajemnice – spotkania i warsztaty o charakterze edukacyjnym oraz rozrywkowym. Wydarzenie poprowadzi Zbigniew Urbański znany z roli gospodarza programu Prawdziwe Zbrodnie, posiadający unikalną wiedzę zdobytą dzięki wieloletniej współpracy z FBI.

Złote Tarasy, przygotowały wyjątkową propozycję dla wszystkich chcących spędzić wspólnie czas przy ciekawych i często bardzo zaskakujących aktywnościach podczas niedziel bez handlu. Centrum uruchomiło nowe cykliczne projekty. Jednym z nich są Złote Tajemnice, podczas którego zaproszeni eksperci odkryją przed odwiedzającymi zaskakujące ciekawostki kryminalne i pokażą, jak dbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Wydźwięk zaplanowanych aktywności ma charakter działań CSR. Głównym założeniem jest nie tylko zapewnienie rozrywki wszystkim uczestniczącym w wydarzeniach, ale i budowanie świadomości o potencjalnych zagrożeniach, które eksperci omówią bez tabu, w sposób przystępny dla każdego.

– Bardzo się cieszę, że najlepsza polska galeria handlowa ma pomysł na edukowanie swoich klientów o zagrożeniach, jakie czyhają na nich w dzisiejszym świecie. Nasz cykl zaplanowaliśmy tak, aby opowiedzieć o mechanizmach zbrodni i zdemaskować zachowania przestępców w jak najbardziej atrakcyjny i przystępny sposób. Zapewniam, że warto być z nami już w tę niedzielę – zaprasza Zbigniew Urbański.

Najbliższe spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 12 maja o godz. 15:30, poprowadzi podinspektor dr Bogdan Lach – psycholog śledczy, biegły sądowy z zakresu psychologii, jeden z najlepszych profilerów w Polsce, specjalista w dziedzinie przestępstw związanych z użyciem przemocy. Dr Bogdan Lach stworzył ponad 400 profili psychologicznych i kryminalistycznych nieznanych sprawców różnych przestępstw.

Chętni dowiedzą się jak wyglądało wykrywanie zbrodni w czasach Kuby Rozpruwacza i jak wygląda dziś. Podinspektor Lach opowie o wielu akcjach ścigania przestępców, w których sam brał udział. Przeanalizuje najgłośniejsze zbrodnie, o których słyszał cały świat, odkryje tajniki pracy policyjnych detektywów oraz odpowie na wiele pytań dotyczących m.in. działań sprawców przestępców seryjnych, ich motywacji oraz narzędzi, które wykorzystują.

Projekt daje mieszkańcom Warszawy alternatywę ciekawego spędzenia czasu i oderwania się od codzienności. Podczas kolejnych spotkań z cyklu Złote Tajemnice, klienci centrum handlowego poznają tajniki psychologii zbrodni, dowiedzą się jak działa umysł kryminalisty, będą mieli okazję spotkać się z prokuratorem lub odkryć sekrety medycyny kryminalnej, a nawet balsamowania ciał.

Wydarzenie przeznaczone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich, a liczba miejsc jest ograniczona. Warto zgłosić się na nie poprzez profil Złotych Tarasów w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/events/2348623458505076

Atrakcyjne nagrody

Projekt Złote Tajemnice będzie trwał do listopada br., a spotkania zaplanowano raz w miesiącu. Jego uzupełnieniem jest gra online, także utrzymana w świecie pełnym poszlak i zagadek https://zlotetajemnice.pl/gra/. Jest ona podzielona na etapy i pomyślne zakończenie każdego z nich otwiera kolejny poziom rozgrywki. Gracze prowadząc śledztwo wcielą się w rolę detektywa, będą zbierać punkty i walczyć o atrakcyjne nagrody. Są to m.in. skutery oraz samochód osobowy. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w listopadzie.

Specjalnie dla projektu stworzona została dedykowana strona internetowa: www.zlotetajemnice.pl

Dodaj komentarz