Vestfrost VP-A1M30WH – oczyszczacz powietrza o małych rozmiarach i dużej wydajności

Oczyszczacze powietrza Vestfrost, pojawiły się na polskim rynku w 2021 roku, jednak pomimo, że jest to zupełna nowość już od pierwszych chwil przyciągnęły sporą liczbę zainteresowanych klientów. Skąd ten sukces?

Oczyszczacze powietrza Vestfrost- dlaczego warto?

Duński producent powrócił na rynek polski, po wcześniejszej nieudanej próbie. Tym razem zyskał wielu sympatyków, również dzięki oczyszczaczom powietrza swojej produkcji.

Vestfrost póki co przedstawił 3 oczyszczacze, do różnych powierzchni.

  • oczyszczacz Vestfrost VP-A1M30WH

  • oczyszczacz Vestfrost VP-A1Z40WH

  • oczyszczacz Vestfrost VP-A1S70WH

Wszystkie z trzech modeli zostały wyposażone w lampę UV-C LED oraz jonizator, dzięki czemu możemy spodziewać się wysokiej skuteczności filtracji. Oczyszczacze powietrza Vestfrost charakteryzują się również wyjątkowym wyglądem w stylu retro, dobrymi parametrami oraz aplikacją mobilną, dzięki której urządzeniem możemy sterować zdalnie. Vestfrost wypada również korzystniej na tle konkurencji w kwestii finansowej, oczyszczacze powietrza Vestfrost biorąc pod uwagę parametry są po prostu tańsze od modeli zbliżonych u konkurencji.

Oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH- najmniejszy z braci choć wciąż skuteczny

Jeśli szukamy modelu który będzie filtrował powietrze z dużą skutecznością, a do tego nie zabierze nam cennego miejsca, oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH będzie idealnym rozwiązaniem. Filtracja zachodzi przy pomocy 5 etapów, poprzez :

  • filtr wstępny

  • filtr węglowy

  • filtr HEPA

  • lampę UV-C LED

  • jonizator

Ten oczyszczacz jest w stanie odfiltrować z powietrza pyły pochodzące ze smogu, roztocza, alergeny, pleśń, grzyby, wirusy i bakterie oraz wpływa na zmniejszenie ilości kurzu. Oczyszczacze powietrza Vestfrost posiadają również możliwość zdalnego sterowania, dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej Tuya, czego na próżno szukać u najlepszych z branży. Oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH to zdecydowanie urządzenie do mniejszych powierzchni, jego powierzchnia oczyszczania wynosi 42 m2, natomiast wydajność oczyszczania to 340 m3/h. Niewielki, ergonomiczny kształt sprawia, że nawet w najmniejszym mieszkaniu spokojnie znajdzie się na niego miejsce. Ponadto pracuje na tyle cicho, szczególnie w trybie nocnym, nie przekraczając wówczas 17 dB, że możemy ustawić go w sypialni lub pokoju dziecięcym. Do wspomnianego pokoju dziecięcego oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH, nadaje się również ze względu na blokadę rodzicielską oraz opływowy kształt bez ostrych krawędzi. Poza trybem nocnym możemy korzystać również z trybu manualnego i automatycznego.

Gdzie najlepiej kupić oczyszczacz powietrza Vestfrost?

Dobre oczyszczacze powietrza najlepiej jest kupować u sprawdzonych sprzedawców, gdzie możemy liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę ale również doradztwo czy wygodny system ratalny. Oczyszczacze powietrza Vestfrost to dobry wybór, dla tych którzy poszukują skutecznego urządzenia, o charakterystycznym wyglądzie oraz w korzystnej cenie.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz