Urządzasz przestrzeń SPA? Zobacz, jak wybrać najlepsze leżanki dla gości!

SPA to miejsce doskonałe do wypoczynku, dlatego bardzo duże znaczenie ma jego odpowiednie wyposażenie. Przy urządzaniu przestrzeń w SPA trzeba więc dobrać do niego właściwe umeblowanie. W tej roli najczęściej występują leżanki. Zobacz, czym powinny cechować się odpowiednie leżanki do SPA!

Leżanki do SPA – wysoka jakość materiałów

Jako że leżanki do SPA są meblami przeznaczonymi do intensywnego użytkowania, duże znaczenie ma jakość ich wykonania, aby mogły one nawet po długim czasie wyglądać jak nowe.

Najczęściej do przestrzeni SPA wykorzystuje się meble aluminiowe, które poddawane są dodatkowemu lakierowaniu proszkowemu, by zabezpieczyć je przed czynnikami szkodliwymi, między innymi wilgocią, solą, gdy mają być one użytkowane w grotach solnych. Aluminiowe leżanki do SPA nie tylko są bardzo trwałe i odporne, ale również są lekkie, więc nie sprawiają problemów w przenoszeniu.

Poza ramą leżanki duże znaczenie ma też to, z jakich materiałów wykonano jej pokrycie. Najczęściej stosuje się obecnie tkaniny z tworzyw sztucznych, które wyróżniają się miękkością, są przyjemne w dotyku, a także łatwe w czyszczeniu, dlatego wszelkiego rodzaju zaplamienia można usunąć z nich bardzo łatwo i szybko.

Leżanki do SPA – komfortowe wyprofilowanie

Kolejnym ważnym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze odpowiednich leżanek do SPA, jest ich wyprofilowanie. To od niego będzie zależał komfort wypoczynku użytkowników SPA.

Najlepiej zdecydować się na leżanki do SPA, które mają odpowiedni profil oparcia oraz podnóżka, by pozwolić na przyjęcie komfortowej pozycji podczas wypoczynku. Atutem będzie też możliwość regulowania oparcia, dzięki czemu można przyjąć pozycję półleżącą. Popularne są również leżanki z podłokietnikami.

Leżanki do SPA – stylistyka i kolorystyka

Dobierając leżanki do SPA, warto również zwrócić uwagę na ich styl wykonania oraz na dostępne kolory. Mają one również bardzo duże znaczenie w kontekście wyposażenia wnętrza, ponieważ pozwalają na dopasowanie do jego ogólnej aranżacji.

Najpopularniejsze są obecnie leżanki do SPA w stylu nowoczesnym, które wyróżniają się prostą budową, dlatego świetnie wpasowują się nie tylko we wnętrza współczesne, ale również te z klasycznymi elementami.

Producenci leżanek mogą wykonać je w wielu wariantach kolorystycznych, także na zamówienie klienta. Można zatem dopasować je do kolorów we wnętrzu czy detali, aby uzyskać spójnie prezentującą się kompozycję mebli oraz otoczenia. Po więcej informacji zajrzyj na: https://hastegarden.pl/

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: sklep@hastegarden.com

Dodaj komentarz