Szybkie granie na ekranie

Gry przeglądarkowe to bardzo komfortowe oraz proste rozwiązanie, które daje możliwość rozwijania swojej kreatywności, pomysłowości, ćwiczenia pamięci czy logicznego myślenia. Ich zaletą jest szybkie uruchamianie, bez konieczności instalacji na urządzeniu. Wiele z nich pogrupowanych jest na sekcje odpowiednio dopasowane do wieku, jak również zainteresowań użytkownika. Podział na kategorie ułatwia wyszukiwanie ulubionych pozycji. Wśród popularnych propozycji dla dzieci są gry takie jak: traktory, Ogień i woda czy gra w kulki. Na czym one polegają i dlaczego są tak lubiane przez młodych odbiorców?

Kulki darmowa gra logiczno-zręcznościowa

Kulki darmowa gra to propozycja, która przyciąga zarówno młodych, jak i dorosłych graczy. Klasyczna wersja zapewni rozrywkę na długie chwile. Dzięki niej możliwe jest wspomaganie rozwoju umysłowego. Głównym celem zabawy jest połączenie kulek o tym samym kolorze. Narzędziem do łączenia ich jest jest myszka komputerowa lub palec, którym należy nakierować dolną kulkę i ją wystrzelić. Trafne ucelowanie elementów tego samego koloru nagradzane jest punktami. Gra jest bardzo przyjemna, prosta i wciągająca.

gra online

Gry traktory

Rozrywka w postaci poruszania się traktorem oraz wykonywania wszelkich działań to spełnienie marzeń z dzieciństwa. Dla młodych odbiorców jest to zadanie pełne emocji, jak również walorów edukacyjnych. Wiele oferowanych propozycji posiada rozbudowane funkcje i opcje. Popularne gry dają możliwość prowadzenia traktora wraz z przyczepą, ulepszania swojego pojazdu czy realizowanie zadań dostawczych. Zabawa z tego typu grami przynosi wiele korzyści. Jest ciekawa, wciągająca, kształcąca pomysłowość, zręczność czy logiczne myślenie. Najbardziej lubiane gry traktory w realistyczny sposób oddają życie na wsi. Zadaniem graczy jest:

  • sadzenie trawy,
  • koszenie jej, zbieranie plonów,
  • prowadzenie swojego pola
  • czy po prostu zabawa polegająca na jeżdżeniu traktorem.

Darmowa seria gier Ogień i Woda

Kultowa seria gier to rozrywka dla każdego. Zabawa z aplikacjami to pełna wrażeń przygoda, którą można realizować w pojedynkę lub wraz z innym graczem. Choć jest to gra przygodowa to nie brak w niej elementów edukacyjnych. Celem rozgrywki jest pokonywanie kolejnych rund, poprzez rozwiązanie przygotowanych zagadek. Tak więc, propozycja ta kształtuje również logiczne myślenie czy pamięć. Gry ogień i woda posiadają ciekawy klimat, podzielone są tematycznie. Przenoszą gracza w świat magii i zabawy. Popularność gierki została doceniona, a twórcy zapowiedzieli pojawienie się kolejnych części przygodówki.

Dodaj komentarz