Półkolonie dla dzieci- 3 ciekawe pomysły

Lato to bardzo dobry okres, aby zapewnić swoim dzieciom nieco oryginalnej rozrywki. Istnieje bardzo wiele miejsc, w które można pojechać. Organizowane są najróżniejsze kolonie i półkolonie. Szukając miejsc na wycieczkę dla dzieci, warto znaleźć takie miejsce, które będzie nie tylko atrakcyjne, lecz także dziecko będzie w stanie się czegoś nauczyć przy okazji. Interesującym rozwiązaniem jest przedsięwzięcie nazwane Aquawakacje. Jest to projekt organizowany przez Aquapark we Wrocławiu. W tym miejscu dzieci nie tylko spędzają miło czas, lecz także są w stanie nauczyć się wielu przydatnych rzeczy.

Nauka pływania pod okiem profesjonalistów

Aquawakacje to świetny pomysł na to, aby nauczyć swoje dziecko pływać. Najróżniejsze półkolonie dla dzieci we Wrocławiu oferują naukę danej dyscypliny, jednak Aquawakacje odbywają się pod okiem doświadczonych i profesjonalnych instruktorów. Podczas zajęć dzieci są dzielone na grupy. Można trafić do grupy podstawowej, gdzie uczy się całkowitych podstaw pływania, jak również do grupy średnio zaawansowanej. Tam umiejętności pływackie są doskonalone.

Ciekawe pomysły na zabawy między zajęciami

Półkolonia aquawakacje nie tylko uczy dzieci pływania, lecz także organizuje najróżniejsze atrakcje. Każdy dzień półkolonii jest inny tematycznie. Liczyć można na dzień piracki, dzień hawajski, czy też dzień olimpijski. Podczas zabaw animatorzy tłumaczą wszelkie reguły gry, jak również dbają o bezpieczeństwo uczestników. Dodatkowo organizowane są specjalne zbiórki, aby sprawdzać czy wszystkie dzieci są na miejscu.

Aquawakacje w dużej mierze odciążają rodziców od obowiązków

Wrocławski Park Wodny dba o to, aby w czasie półkolonii dzieci miały wszystko, czego potrzebują. Opieka trwa 5 dni w tygodniu od godziny 8:00 do 17:00. Poza pilnowaniem dzieci i organizowaniem atrakcji przygotowano również posiłek składający się z 3, dobrze zbilansowanych dań. Doskonale wpasowują się w dziecięce smaki, a dodatkowo są bardzo zdrowe. Z tych właśnie powodów warto zdecydować się na aquawakacje we Wrocławskim Aquaparku.

Dodaj komentarz