Nauka angielskiego z native speakerem – najważniejsze zalety

O kursach z native speakerami pisze się współcześnie wiele, a zajęcia prowadzone przez osoby, dla których angielski to język ojczysty, stały się niebywale poszukiwane. Konwersacje z angielskim native speakerem, pod okiem oddanego wykładowcy, mogą dostarczyć studentom nadzwyczajne korzyści. Oto największe korzyści nauki języka angielskiego z nativem.

Język angielski z native speakerem to lepszy akcent

Obecnie ciężko stwierdzić, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już ponad kilkaset. Jeśli zachwyca Cię akcent Amerykanów, znajdź native speakera z Stanów Zjednoczonych. Kiedy Twoim aspiracją jest nauka brytyjskiego akcentu, postaw na native’ów pochodzących z Wysp Brytyjskich.

Z native speakerem osiągasz pewność siebie

Ucząc się angielskiego przez konwersacje z nativem (np. w czasie kursu angielskiego z native speakerem w TalkBack) systematycznie urozmaicasz swój język. Rozmawiając z obcokrajowcem ćwiczysz swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji.

Z native speakerem wyznaczasz sobie ambitne cele

W momencie kiedy kurs angielskiego prowadzi lektor z polski, chęć mówienia do niego w języku polskim jest spora. Nauka angielskiego z native speakerem jest wyzwaniem i bodźcem, które błyskawicznie poprawią Twój angielski. Właściwy native speaker ma umiejętności, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia.

Native speaker uczy interesujących faktów

Zajęcia  o Twoich pasjach i zainteresowaniach mogą okazać się zauważalnie krótszą, dodatkowo bardziej interesującą drogą do edukacji językowej. Oprócz tego nauka języka jest wyraźnie łatwiejsza, kiedy poznajesz, że Twój nauczyciel jest ciekawym człowiekiem, z którym masz kilka wspólnych pasji.

Kurs angielskiego z nativem to kontakt z realnym angielskim

Im bardziej naturalny jest język, z którym masz kontakt, tym szybciej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego.  Konwersacje z native speakerem to rodzaj nauki, w której prowokujesz realną sytuację rozmowy i możesz ciągle sprawdzać błędy.

Dodaj komentarz