Mobilny serwis tir – o czym mowa?

W ostatnich czasach warsztaty samochodowe coraz częściej oferują rozwiązanie takie jak mobilny serwis tir. Wiele osób nie wie jednak, że taka usługa jest dostępna, a skorzystanie z niej może przynieść wymierne korzyści. Czym jest więc mobilny serwis tir i co może dać skorzystanie z niego?

Jak działa mobilny serwis tir i czym on jest?

W dużym skrócie mobilny serwis tir w Skarżysku to usługa polegająca na tym, że pracownicy warsztatu samochodowego są gotowi w razie życzenia spakować wymagane narzędzia i części zamienne, które mogą okazać się potrzebne, a następnie ruszyć w miejsce, w którym stoi zepsuty samochód ciężarowy.

To jednak nie wszystko, gdyż taki mobilny serwis oferuje często również holowanie tir w Szczekościnach, a do zakresu jego usług należy naprawa układu hamulcowego, czy też pneumatycznego, wymiana zepsutych i zużytych opon, diagnostyka silnika za pomocą nowoczesnego komputera, proste naprawy jednostki napędowej i innych części pojazdu i wiele więcej. Jeśli naprawa nie jest możliwa to z kolei mobilny serwis oferuje holowanie.

Czy warto skorzystać z mobilnego serwisu tir?

Jak najbardziej skorzystanie z usług mobilnego serwisu tir jest warte uwagi. W ten sposób można przede wszystkim zaoszczędzić czas i pieniądze, które w normalnych warunkach byłyby potrzebne na znalezienie holownika, który zabrał by samochód ciężarowy do warsztatu. Skorzystanie z takiego pojazdu jest naprawdę drogie, gdyż do ciągnięcia aut, których Dopuszczalna Masa Całkowita, czyli DMC przekracza 3,5 tony potrzebny jest specjalny pojazd, który poradzi sobie z tak wielką masą.

Wybranie mobilnego serwisu tir to też dobra decyzja, gdyż działa on o każdej porze dnia i nocy przez 7 dni w tygodniu. Jest to szczególnie ważne biorąc pod uwagę specyfikę pracy samochodów ciężarowych, które potrafią działać o różnych porach i gdy zepsują się to znalezienie miejsca, w których można je szybko naprawić to naprawdę ogromne wyzwanie. Mobilny serwis tir sprawia, że nie jest to dalej problemem

Dodaj komentarz