Legalni bukmacherzy w Polsce

W Polsce możemy korzystać z kilkunastu legalnych firm bukmacherskich. Niektórzy bukmacherzy cieszą się duża popularnością w śród graczy, wpływ na taki stan rzeczy ma kilka głównych czynników takich jak: duża rozpoznawalność poprzez reklamy telewizyjne, promowanie poprzez znane postaci ze świata sportu, sponsorowanie zawodowych drużyn sportowych, reklamy na bilbordach znajdujące się na stadionach oraz reklamy  na strojach zawodników.

Najlepsze firmy bukmacherskie w kraju

Warto również zauważyć iż niektórzy bukmacherzy wyróżniają się spośród pozostałych bardziej przejrzystą stroną internetową a także ilością dostępnych wydarzeń sportowych w swojej ofercie. Różni bukmacherzy oferują także różne warunki zarówno w ofercie początkowej jak i w kolejnym etapie korzystania z ich usług, na szczególną uwagę zasługują następujące firmy bukmacherskie : Fortuna, STS, Totolotek.Fortuna wyróżnia się na rynku świetnie dopracowaną stroną internetową która wprowadza nowych uczestników krok po kroku w świat zakładów, dzięki perfekcyjnie przygotowanej stronie internetowej nawet nowi gracze nie będą mieli żadnych problemów z zapoznaniem się ze światem zakładów bukmacherskich. Na ich witrynie można również oglądać bramki z meczy piłki nożnej. Kolejnym atutem są niewątpliwie  ciekawe bonusy dla  nowych graczy w postaci 20 zł depozytu na start, zakład bez ryzyka do 130 zł oraz bonus od depozytu do 1000 zł. Wszystkie te atuty stawiają Fortunę w gronie jednego z faworytów na liście legalnych polskich bukmacherów.

STS jest kolejnym legalnym bukmacherem działającym na polskim rynku, który cieszy się dużą popularnością i uznaniem graczy. STS posiada ugruntowaną pozycje na polskim rynku zakładów bukmacherskich dzięki swojemu podejściu do klienta. Firma posiada w swojej ofercie ponad 30 dyscyplin sportowych których wyniki można typować. STS proponuje nowym graczom bonus powitalny w wysokości 25 zł oraz podobnie jak w przypadku Fortuny podwojenie depozytu do 1000 zł.

Totolotek jest również bardzo pozytywnie ocenianym bukmacherem na polskim rynku. W jego przypadku bonus powitalny to 1000 zł od pierwszej wpłaty i freebet 20 zł  oraz promocje okolicznościowe. Dodatkowym atutem tego bukmachera jest fakt iż jako jedyny posiada Certyfikat Odpowiedzialnej Gry wydany przez organizację The European Lotteries.

Wszyscy opisani powyżej legalni bukmacherzy zasługują na wysoką ocenę i są godni polecenia. Pamiętać należy iż aby się zarejestrować na stronie bukmacherskiej trzeba być osobą pełnoletnią.

Dodaj komentarz