Legalni bukmacherzy w Polsce

Wejście w życie ustawy hazardowej z 2017 roku, która uregulowała m.in. zasady działania film bukmacherskich w Polsce, spowodowało gwałtowne zmniejszenie się liczby działających na krajowym rynku firm o tym profilu działalności. Wymóg posiadania licencji Ministerstwa Finansów i konieczność spełniania konkretnych wymogów dotyczących bezpieczeństwa danych użytkowników oraz posiadania wiarygodności finansowej spowodowały, że aktualnie na rynku pozostało zaledwie kilkunastu posiadających pozwolenie organizatorów zakładów sportowych. Dzięki regulacjom prawnym, eliminującym z rynku firmy działające nieuczciwie, najlepsi legalni bukmacherzy zyskali na popularności. Poniżej znajdą Państwo listę trzech firm, których popularność w ostatnim czasie jest szczególnie duża.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Online jest wśród bukmacherów numerem 1. Posiada zarówno cieszącą się dużym uznaniem klientów witrynę internetową eFortuna, jak i wiele placówek stacjonarnych. Graczy kusi ofertą powitalnych bonusów oraz wysokimi kursami na mecze naszej reprezentacji w piłce nożnej oraz mecze Ligi Mistrzów. Obstawiający za jej pośrednictwem mają o tej firmie doskonałe opinie. Nowych gracze przyciąga możliwością korzystania z oferty zwrotu 100 zł w przypadku, gdyby pierwszy zakład okazał się nietrafiony.

Z oferty drugiej na naszej liście firmy LV BET można korzystać od 2016 roku. Według wielu graczy proponuje ona rzetelną i fachową obsługę, dzięki czemu uznawana jest za jedną z najszybciej rozwijających się firm bukmacherskich w kraju. Dzięki przystępnej formie oraz gwarancji rozliczenia podatków w imieniu gracza kusi łatwością i wygodą tworzenia zakładów.

Kolejnym zasługującym na więcej uwagi bukmacherem jest działające na polskim rynku już od 2004 roku Milenium. Umożliwia ono obstawianie zakładów w punktach naziemnych, witrynie online oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej. W ofercie tego legalnego bukmachera znajdują się zakłady obejmujące ponad dwadzieścia dyscyplin sportowych. Graczy Milenium przyciąga wysokim bonusem powitalnym oraz innymi promocjami, m.in. grą bez podatku.

Dodaj komentarz