Legalni bukmacherzy w Polsce

Wejście w życie ustawy hazardowej z 2017 roku, która uregulowała m.in. zasady działania film bukmacherskich w Polsce, spowodowało gwałtowne zmniejszenie się liczby działających na krajowym rynku firm o tym profilu działalności. Wymóg posiadania licencji Ministerstwa Finansów i konieczność spełniania konkretnych wymogów dotyczących bezpieczeństwa danych użytkowników oraz posiadania wiarygodności finansowej spowodowały, że aktualnie na rynku pozostało zaledwie kilkunastu posiadających pozwolenie organizatorów zakładów sportowych. Dzięki regulacjom prawnym, eliminującym z rynku firmy działające nieuczciwie, najlepsi legalni bukmacherzy zyskali na popularności. Poniżej znajdą Państwo listę trzech firm, których popularność w ostatnim czasie jest szczególnie duża.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Online jest wśród bukmacherów numerem 1. Posiada zarówno cieszącą się dużym uznaniem klientów witrynę internetową eFortuna, jak i wiele placówek stacjonarnych. Graczy kusi ofertą powitalnych bonusów oraz wysokimi kursami na mecze naszej reprezentacji w piłce nożnej oraz mecze Ligi Mistrzów. Obstawiający za jej pośrednictwem mają o tej firmie doskonałe opinie. Nowych gracze przyciąga możliwością korzystania z oferty zwrotu 100 zł w przypadku, gdyby pierwszy zakład okazał się nietrafiony.

Z oferty drugiej na naszej liście firmy LV BET można korzystać od 2016 roku. Według wielu graczy proponuje ona rzetelną i fachową obsługę, dzięki czemu uznawana jest za jedną z najszybciej rozwijających się firm bukmacherskich w kraju. Dzięki przystępnej formie oraz gwarancji rozliczenia podatków w imieniu gracza kusi łatwością i wygodą tworzenia zakładów.

Kolejnym zasługującym na więcej uwagi bukmacherem jest działające na polskim rynku już od 2004 roku Milenium. Umożliwia ono obstawianie zakładów w punktach naziemnych, witrynie online oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej. W ofercie tego legalnego bukmachera znajdują się zakłady obejmujące ponad dwadzieścia dyscyplin sportowych. Graczy Milenium przyciąga wysokim bonusem powitalnym oraz innymi promocjami, m.in. grą bez podatku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *