Jaki kolor butów do granatowego garnituru ślubnego?

Granat to kolor elegancki i uniwersalny. Dziś rozwiewamy wszelkie wątpliwości na temat tego, jakie kolory butów pasują do granatowego garnituru ślubnego.

Garnitur to solidny fundament garderoby każdego eleganckiego mężczyzny. Od dekad umacniał on swoją pozycję w świadomości Polaków i obecnie jest najchętniej wybieranym strojem na specjalne okazje. Czy to rodzinne święta, elegancka randka, spotkanie biznesowe czy… ślub. Staranne poszukiwania perfekcyjnego ubioru zatrzymują się w pewnym momencie na wyborze butów do ślubu. Granatowy kolor na kilka sezonów został zdetronizowany przez czarne modele garniturów, jak na przykład modny garnitur ślubny Leonardo. Granat jednak ponownie staje się modny! Trudno się dziwić – jest elegancki i bardzo uniwersalny, a ilość odcieni i faktur sprawia, że każdy znajdzie swój idealny model. Tylko wciąż pozostaje pytanie: jaki kolor butów wybrać do tego typu garnituru?

Jakie kolory butów pasują do granatowego garnituru ślubnego?

Buty przede wszystkim powinny cechować się wysoką jakością wykonania. Proponujemy w tym wypadku buty ze skóry naturalnej lub skóry licowej, które nie tylko będą doskonale wyglądać, ale będą służyć przez kilka kolejnych sezonów. Do garnituru najlepiej pasują 3 rodzaje butów: Oxfordy, Brogsy oraz Monki. Wybór koloru butów jest również sprawą mocno indywidualną. Należy zwrócić uwagę na odcień granatowego garnituru. Czy jest to jasny granat, ciemny granat, a może kolor atramentowy lub blue navy? W naszym poradniku przedstawimy propozycje zgodne z trendami – sprawdź i znajdź idealne buty dla siebie.

Czarne buty do granatowego garnituru – jakie wybrać?

Czarne buty to klasyka, która pasuje do ubrania w każdym kolorze. Na dodatek kojarzone są z formalnymi wyjściami. Będą idealne do ślubu, spotkanie biznesowe czy rozmowę o pracę.

Czarne buty do granatowego garnituru ślubnego są zdecydowanie dla osób, które lubią proste i klasyczne rozwiązania. Czarne buty najlepiej będą współgrać z kolorem ciemnogranatowym oraz atramentowym. Buty w tym kolorze nadają się do założenia na każdą porę roku.

Brązowe buty do granatowego garnituru ślubnego – nadają lekkości

Mniej formalne niż czarne buty, lecz wciąż pozostają bardzo eleganckie. Buty w odcieniu jasnego brązu są zdecydowanie dla osób, które nie boją się przełamywać modowych ram. Szczególnie modne są brązowe buty z przydymionymi czubkami. Brązowe buty w ciemnym kolorze pasują do granatowego garnituru ślubnego w każdym odcieniu – od najjaśniejszego do najciemniejszego. Brązowe buty są idealne na okres jesienny.

Burgundowe lub czerwone buty do granatowego garnituru – dla odważnych

Buty w kolorze czerwieni lub burgundu niestety są rzadziej wybierane niż propozycje opisane powyżej – a to błąd! Burgundowe buty do granatowego garnituru ślubnego ożywiają stylizację, a połączone z dodatkami w tym samym kolorze – mucha, krawat lub zegarek – tworzą spójną stylizację. Czerwone buty pasują do jasnoniebieskiego garnituru, oraz odcienia blue navy. Buty doskonale współgrają z takimi porami roku jak jesień, wiosna i lato.

Dodaj komentarz