Jak zamawiać paczki do Polski z zagranicy?

Zakupy towaru za granicą zawsze niosą ze sobą pewne ryzyko, które w dużej mierze wynika z braku sprawdzonych przewoźników. Lubimy zamawiać zagraniczne produkty, które wybieramy ze względu na korzystną cenę, innowacyjność, niepowtarzalność lub po prostu są one niedostępne na lokalnym rynku.

Zamawianie towarów z zagranicy stało się tak popularne, jak codzienny spacer po pieczywo. Światowe marki lub niszowe produkty są już na wyciągnięcie dłoni, ale jak sprawnie i bezpiecznie zlecić transport paczki do Polski? Podpowiadamy.

Przesyłki z zagranicy do Polski – taniej, szybciej i skuteczniej

Bezpowrotnie minęła epoka monopolu jednej firmy na przesyłki z zagranicy, obecnie zamawianie paczek do Polski jest proste i przede wszystkim stosunkowo tanie, w zależności od rodzaju, ilości oraz gabarytów paczki. Nowocześni przewoźnicy oferują wiele nowych możliwości, a sam proces nadania i kontrolowania poszczególnych etapów przesyłki jest bardzo przejrzysty.

Zamówienie paczki do Polski nie wymaga znajomości języka obcego, a usługę można zlecić na platformie internetowej. Każdy kolejny etap zamówienia mamy pod kontrolą, a nasza paczka dociera w ciągu zaledwie kilku dni.

Sprawdź możliwości wysyłki paczki do Polski na EshopWedrop

Zamawianie paczki do Polski jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu marki EshopWedrop możliwy jest transport z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki nowoczesnej platformie usługowej klienci mogą dokonywać zakupów niemal w każdym zakątku globu z gwarancją dostarczenia.

Dzięki sprawnemu systemowi i zaawansowanym rozwiązaniom logistycznym paczka dociera bezpośrednio pod wskazany adres, nie musisz więc wychodzić z domu, by cieszyć się zagranicznymi produktami. Klienci mają też do dyspozycji sieć paczkomatów oraz punktów odbioru, w zależności od indywidualnych potrzeb. Koszty dostawy zaczynają się od 19 złotych, więc jest to interesująca alternatywa wobec tradycyjnych usług pocztowych.

Dodaj komentarz