Firma przeprowadzkowa godna zaufania – czyli jaka?

Coraz chętniej korzystamy z pomocy profesjonalnych firm przeprowadzkowych, rezygnując tym samym z samodzielnego transportu mebli czy innego wyposażenia. Takie rozwiązanie jest łatwiejsze, szybsze, pozwala na osiągnięcie lepszego efektu, a przede wszystkim minimalizuje ryzyko uszkodzenia na przykład sprzętu RTV czy AGD. Jak wybrać firmę godną zaufania i czym powinniśmy się kierować, gdy porównujemy ze sobą oferty?

Jak wybrać najlepszą firmę przeprowadzkową?

Najpierw musimy oczywiście ustalić własne oczekiwania oraz sporządzić listę rzeczy, która będzie do przewiezienia. Następnym krokiem jest oczywiście wybór odpowiedniej firmy, która dla nas wykona zlecenie. Firma przeprowadzkowa to bardzo dobre rozwiązanie. Powinna przede wszystkim posiadać doświadczenie, zatrudniać osoby, które są sprawne fizycznie, potrafią pracować pod presją czasu, delikatnie obchodzić się z wyposażeniem klienta. Firma godna zaufania będzie mogła pochwalić się referencjami i pokazać np. zdjęcia z poprzednich przeprowadzek. Dodatkowo potencjalni klienci powinni zwracać uwagę na:

– rodzaj samochodów do transportu,
– jakość i różnorodność wyposażenia,
– cenę,
– czas oczekiwania na transport,
– chęć podpisania umowy,
– wystawienie faktury,
– posiadanie ubezpieczenia,
– ogólnie odpowiednią kulturę rozmowy.

Jak zorganizować tani transport mebli, aby nie mieć problemów?

Współpraca z doświadczoną firmą przeprowadzkową może być znaczącym ułatwieniem oraz sprawić, że szybciej wprowadzimy się do naszego domu lub mieszkania. Tani transport mebli jest możliwy, o ile zorganizujemy wszystko w sposób prawidłowy.

Konieczne jest to, aby:

– wybrać odpowiednią firmę, która zorganizuje przeprowadzkę,
– ustalić termin przeprowadzki,
– zakupić odpowiednie kartony, pudła, wypełnienia, folię oraz taśmy,
– dokładnie spakować mniejsze rzeczy w kartony, a następnie je opisać,
– zdemontować meble, które można,
– zabezpieczyć dokładnie folią, kartonami większe meble, aby nie uległy
uszkodzeniu.

Dodaj komentarz