Czy warto obstawiać piłkę nożną u bukmacherów?

Piłka nożna to sport który w Polsce przyciąga na stadiony oraz przed telewizory najwięcej kibiców. Jednocześnie, to właśnie ta dyscyplina może pochwalić się największą ofertą wśród wszystkich bukmacherów. Czy jednak jest to wystarczający powód, by zająć się typowaniem właśnie tego sportu?

Zwycięstwo, porażka lub remis

Zdecydowanie najchętniej typowane są podstawowe zakłady. Słynne obstawianie 1, x lub 2 mają pokaźne grono zwolenników. To właśnie ta forma zakładu wydaje się być najłatwiejsza do przewidzenia. Warto również wspomnieć o tzw. zakładach na to, że dana drużyna meczu nie przegra. Wtedy pieniądze otrzymujemy w sytuacji, gdy nasz kandydat spotkanie wygra, lub też dojdzie do remisu. Takie oferty u bukmacherów rzadko mogą pochwalić się wysokim kursem, jednak najczęściej stosowane są one do w miarę bezpiecznego podbicia kursu na kuponie. Jest to o tyle korzystny do obstawiania sport, że całe wydarzenie trwa 90 min. Rzadko kiedy, znacznie lepiej grająca drużyna, odnosi porażkę ze względu na małą wpadkę. System VAR, znacznie również zmniejszył szansę na zupełnie losowe czy niesprawiedliwe wyniki spotkań.

Inne wariacje zakładów

Wszyscy bukmacherzy w polsce oferują również inne wydarzenia które mogą mieć miejsce w czasie meczu. Nie tylko można próbować precyzyjnie obstawić wynik spotkania, ale też to, która drużyna pierwsza trafi bramkę, w której połowie padnie więcej goli, kto zdobędzie jako pierwszy żółtą kartkę czy która drużyna jako pierwsza będzie wykonywać rzut rożny. Wszystkie te zdarzenia są dość trudne do przewidzenia i można śmiało uznać, że niemal niemożliwe jest, by dobrze to wytypować. Mimo wszystko, zakłady takie mogą przynieść nie tylko wysokie stawki na kuponie, ale również sporo dodatkowych emocji w trakcie spotkania. Jednak trudność z ich precyzyjnym przewidywaniem sprawia, że nie warto ich nadużywać.

Piłka nożna to bardzo wdzięczny sport do typowania. Mecze są na tyle długie, by szczęście nie decydowało o wyniku, a dostępne online dokładne statystki i analizy gry, pomogą solidnie przygotować kupon.

Dodaj komentarz